نگران شادی

هنوز نتونستم ارتباط بین نقدینگی شرکت با اخلاق خودم را قطع کنم و فکر میکنم این ارتباط بواسطه تعهداتی است که دارم ، ولی اینو یاران من هنوز باهمه نزدیکی که بامن دارند درک نکرده اند و خودشان هم موجب کدورت میشوند. نمونه آن همین اتفاقات آخر اسفندماه بود که باعث شدکدورت را بسال نو ببریم .

موضوع از این قرار بود که مشکلات عدم پرداخت مطالبات شرکت توسط دست اندرکاران دولتی که بر خلاف شعار رهبران مملکت که باید با اجرای کامل اصل 44 مسئولیت های دولت به بخش خصوصی واگذار شود بطور ناخواسته ایجادکرده و میکنند شدیدا منو ترسانده بود که نکند شادی خریدشب عیدبرای خانواده کارکنان مهیا نشود و من بعنوان مسئول شرمنده همگی شوم.

که بازهم بلطف خداوند و تلاش دوستان تاحدودی رفع مشکل شد و شادی خرید شب را در چهره پسربچه یکی از کارکنان که بهمراه باباش آمده بود دفتر دیدم ویزدان را سپاس گفتم .

وامیدوارم در ساعات آخر سالی بایاران هم  رفع کدورت شود.

 

  

 

/ 3 نظر / 15 بازدید

سلام . تا حالا به این فکر کردید که وقتی از دیگران توقع دارید متابلا اونها هم توقع از شما دارند . اگر شما از همکارانتون توقع دارید که در این جور مواقع شمارو درک کنند٫ آیا در موارد خاص اونها که از شما توقع داشتند٫ شما اونها رو درک کردید ؟ من هم امیدوارم که همه آدمها تا قبل از سال نو دلهاشون و نو کنند ٫ سعی کنند رفتارشون و نو کنند . چه اشکالی داره اگر کسی تاحالا غرورش باعث میشده کاری رو که درست بوده انجام بده و انجام نمیداده برای یکبار هم که شده به خاطر اینکه اطرافیان ناراحت نشن غرورش رو بشکنه و اینقدر ازخود راضی نباشه . در ضمن هرکسی ظرفیتی داره و روزی میرسه که نباید برسه

مريم

سلام . از قديم گفتن خواستن توانستن است ٫ فقط کافی تصميم بگيريد ٫ يک تصميم جدی و از قبل برنامه ريزی شده . ما هیچ کاره ایم اوستا کريم خودش ميدونه چه کار بايد بکنه ٫ کافی ازش بخوای پيشاپيش سال نو بر شما و خانواده محترمتون مبارک . اميدوارم سال پرکار و پربرکتی داشته باشين

حمید

ایشالله که رفع میشه